VIZUÁLTECHNIKA TERMÉKMENEDZSERT KERESÜNK

Untitled document

Számítógép-őrült vagy? Jól prezentálsz?

Akkor te vagy a mi emberünk!

Felveszünk azonnali belépéssel

minőségi oktatás- és konferenciatechnikai eszközeink értékesítési csapatába

VIZUÁLTECHNIKA TERMÉKMENEDZSER-t.

Várjuk informatikai végzettségű vagy ilyen érdeklődésű, jól prezentáló, dinamikus kollégák jelentkezését!

Feladatok:

* cégünk vizuáltechnikai és informatikai termékkínálatának összeállítása és menedzselése
* kapcsolattartás meglévő beszállítókkal és újak felkutatása
* árukészlet menedzselése
* interaktív táblák és óriás érintőképernyők bemutatása
* márkaépítés
* árjegyzékek, tájékoztató anyagok, prospektusok összeállítása
* weboldal, webáruház, blog menedzselése, e-mail kampányok összeállítása (külső segítséggel)
* vásárokon, konferenciákon való részvétel bel- és külföldön
* bemutatók, tréningek tartása
* üzletkötők, viszonteladók képzése, támogatása
* új viszonteladók felkutatása
* kapcsolattartás kiemelt partnerekkel
* informatikai, vizuáltechnikai érdeklődés
* angol nyelv tárgyalási szintű használata
* feddhetetlen előélet
* megbízhatóság, precíz munkavégzés, önálló döntések meghozatalára való képesség
* nyitott személyiség, jó prezentációs készség
* Microsoft Office szoftverek magas szintű kezelése
* internetes és mobil alkalmazások, facebook, blog ismerete
* rendszeres utazások (kül- és belföldre) vállalása
* értékesítésben vagy telemarketingben szerzett tapasztalat előny
* német nyelvismeret előny
* prémium márkák képviselete
* külföldi képzések, rendszeres külföldi kiküldetések
* az angol nyelv napi használata szóban és írásban
* családbarát munkahely
* márkás mobileszközök személyes használatra is
* cafeteria

Elvárások:

* felsőfokú végzettség, vagy hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

* jó munkakörülmények

Fizetés:

* alapfizetés és magas jutalék

A munkavégzés helye Budapest XV. kerület, tömegközlekedéssel jól megközelíthető főútvonalon. Jelentkezésed szakmai önéletrajzzal és referenciák megjelölésével ide várjuk: allas@stiefel.hu.A tárgy mezőbe írd be: STI-001 vizuáltechnikai termékmenedzser

Esetleges kérdéseidre is itt tudunk válaszolni.