Területi képviselő

Untitled document

SOK MUNKA, MAGAS KERESET!

A Stiefel Eurocart Kft., Magyarország vezető üzleti térkép kiadója, a cégesített térképes megoldások specialistája, a Stiefel iskolai térképek és oktatótablók, a Qomo interaktív táblák és eszközök, a Tobii szemegerek, valamint a Conatex természettudományos taneszközök magyarországi képviselője területi képviselő munkatársat keres a következő területekre:

-  Vas és Győr-Moson-Sopron megye
-  Komárom-Esztergom és Veszprém
-  Fejér és Pest megye
-  valamint Budapest területére

A Stiefel 1991 óta működik Magyarországon, sikeresen. Célunk a már meglévő üzletkötői csapatunk bővítése. A cég családias légkörű, fiatalos csapat, lapos szervezet, korrekt cégvezetéssel. A Stiefel az iskolai térképek és oktatótablók piacán piacvezető, taneszköz-forgalmazásban jelentős, üzleti térképes megoldásokban egyedülálló a magyar piacon.

Hiszünk abban, hogy a térkép az egyik legfontosabb infromációhordozó, nélkülözhetetlen vezetői munkaeszköz, és olyan hírvivő felület, amellyel a cégek üzenete a számukra releváns, másképp elérhetetlen helyekre - intézményekbe, cégek irodáiba - jutahat el.

A GPS-ek korában is egyre inkább és újra szükség van olyan kézbe adható térképekre, amelyek rendszerezve, jól áttekinthetően tartalmaznak turisztikai és üzleti információkat, és amelyekkel hatékonyan juthatnak el partnereink potenciális célcsoportjukhoz.

Ez utóbbi területre keresünk értékesítésben jártas szakembereket, akiknek első lépésként kis- és középvállalatok vezetőivel, illetve szállodákkal kell felvenniük a kapcsolatot.

Feladatok:

•    kapcsolatok építése vállalkozások vezető beosztású munkatársaival, főképp ügyvezetőkkel, marketingvezetőkkel, esetnként beszerzési vezetőkkel
•    meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása telefonon és személyesen, kapcsolatrendszer továbbépítése, CRM-rendszer vezetése
•    termékek és szolgáltatások (például oktatások interaktív táblákhoz) értékesítése, prezentációk tartása cégeknél és oktatási intézmények fenntartóinál, illetve oktatási intézményekben
cégesített térképek, speciális tematikus térképek és térképeken lévő hirdetési felületek értékesítése
•    ajánlatok készítése igényesen Word-ben vagy Excelben, pdf-kimenettel, megrendelések felvétele írásban, később elektronikusan tableten is
•    üzleti levelezés a partnerekkel e-mailben
•    kiemelt projektek lebonyolítása
•    cégképviselet az adott területen

Akire szükségünk van:

•    rendelkezik értékesítési tapasztalattal (nem áruterítés, nem FMCG) - előny ha korábban térképes területen dolgozott - és ezt számokkal is alá tudja támasztani
•    vannak élő céges és önkormányzati kapcsolatai, eddigi munkája során vezetett ügyfélkartont, CRM-et vagy hasonló nyilvántartást
•    képes és hajlandó elvégezni a rábízott feladatokat, és visszajelzi azok eredményeit
•    szervezett személyiség, képes folyamatos értékesítési tevékenységre, és korábbi munkahelyein ezt már bizonyította
•    képes úgy szervezni a hetét, hogy akár 20-30 érdemi telefonhívást vagy 5-6 személyes látogatást is lebonyolít egy nap
•    jól kommunikál szóban és írásban egyaránt
•    jó előadókészsége, biztos prezentációs technikája van
•    saját laptoppal, otthoni internettel rendelkezik (a vásárlást részletfizetési lehetőséggel segítjük)
•    számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Word – ajánlatok megfogalmazása, formába öntése, pdf fájlok készítése, Excel – táblázatok készítése, internet használata, levelezés és Skype használata)
•    a kapott információkat képes rendezetten tárolni és szükség esetén mobilizálni azokat
•    számlaképes, saját gépkocsival rendelkezik (ha még nincs vállalkozása, segítünk elindítani)
•    van humora
•    igényes megjelenésű
•    részt vesz a Stiefel ingyenes oktatásain, értekezletein
•    sokat akar keresni és ezért hajlandó sokat dolgozni

Amit nyújtunk:

•    biztos szakmai háttér, minőségi termékek
•    hosszú távú munka
•    ügyfélvédettség
intenzív alapképzés, rendszeres továbbképzések, egyéni munkaterv
•    magas kereseti lehetőség (tiszta jutalék), akár 500-600.000 Ft havonta
a próbaidő alatt választható fix+jutalékos elszámolás is
•    a munkához használható mobil internet
•    rendkívül kedvezményes mobiltelefon díjak
•    nálunk akkor is sikeres lehet, ha már elmúlt 45 éves!

Eddig sokat dolgozott, de keveset keresett?
A Stiefelnél sok munkával átlag feletti életszínvonalat biztosíthat magának!

Jelentkezzen a következő módon:

1. lépés: Adatlap kitöltése
Jelentkezési adatlap Stiefel területi képviselőnek
2. lépés: Önéletrajz elküldése az allas@stiefel.hu e-mailcímre

Jelentkezési határidő: 2014. június 30.

Cégünkről a következő oldalakon talál több információt:
www.stiefel.hu
www.ceges.stiefel.hu
www.mindentudasboltja.hu
www.interaktiveszkozok.hu

Ha Önnek nem érdekes, de van olyan ismerőse, akinek igen, kérjük, küldje el neki ezt a hirdetést!