Értékesítési asszisztenst keresünk!

Untitled document

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENST
keresünk!

Szeretne egy igazán 21.​ századi állást?​

Szereti a kihívásokat?​ Van lendülete és munkabírása?​

Szeret önállóan dolgozni?​

Akkor ez az Önnek való munkakör!

Az értékesítési asszisztens feladatai:

  • napi kapcsolattartás külföldi és belföldi beszállítóinkkal
  • rendelések összeállítása, beszerzések lebonyolítása
  • ajánlatok készítése a piaci igények és lehetőségek szem előtt tartásával
  • értékesítés ösztönző akciók támogatása, adminisztrálása
  • számlázás, gyártás-követés
  • termékinformációk, értékesítési brosúrák kiküldése
  • ügyfél reklamációk kezelése
  • webáruház karbantartása (külső segítőkkel)
  • pályázatok figyelése és pályázati dokumentáció összeállítása
  • digitális tananyagok adminisztrációja

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség
  • német és/​vagy angol nyelvtudás (e-mailezéshez, telefonáláshoz)
  • nagy munkabírás, eredményorientáltság, kitartás és elkötelezettség
  • képesség az önálló munkavégzésre és esetenként döntések meghozására
  • rendszerező képesség, pontos, megbízható munkavégzés
  • csapatmunkára való képesség
  • biztos számítógép-alkalmazói ismeretek (Word, Excel, levelezés)
  • az internet és a közösségi oldalak aktív használata

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Navision vagy más integrált ügyviteli rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • családias hangulat, jó munkaköri légkör
  • korszerű munkaeszközök
  • folyamatos továbbfejlődés lehetősége
  • külföldi utazások beszállítókhoz és vásárokra
  • aktív nyelvhasználat lehetősége
  • versenyképes (részben teljesítményfüggő) bérezés és cafeteria

Jelentkezni KIZÁRÓLAG az alábbi kérdőív kitöltésével lehet: értékesítési asszisztens kérdőív.​