MARKETING TRAINEE-T (GYAKORNOKOT) FELVESZÜNK

Untitled document

Felveszünk azonnali belépéssel MARKETING TRAINEE-T (GYAKORNOKOT).

Várjuk jó kommunikációs képességgel rendelkező, szakirányú tanulmányokat folytató, dinamikus diákok jelentkezését 6-12 hónap közötti gyakornoki időszakra.

Feladatok:

* marketing és aktivitási terv készítése és végrehajtása
* márkaépítés
* tájékoztató anyagok, prospektusok összeállítása
* weboldalak, Facebook oldalak, blog menedzselése, e-mail kampányok összeállítása (külső segítséggel)
* vásárokon, konferenciákon való részvétel bel- és külföldön
* bemutatók, prezentációk tartása
* rendezvények szervezése

Elvárások:

* szakirányú egyetemi, főiskolai vagy felsőfokú szakképzésben való részvétel (utolsó éves)
* online marketing tapasztalat vagy nyitottság ennek megtanulására
* internetes és mobil alkalmazások, Facebook, blog ismerete
* megbízható, precíz, rendszerező, tervező személyiség
* képesség csoportmunkára
* angol nyelv tárgyalási szintű használata
* jó prezentációs készség
* Microsoft Office szoftverek magas szintű kezelése
* rendszeres utazások (kül- és belföldre) vállalása
* kiadói, nyomdaipari vagy reklámügynökségi tapasztalat előny
* jogosítvány előny
* német nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:
* jó munkakörülmények
* prémium márkák képviselete
* az angol nyelv napi használata szóban és írásban
* használható gyakorlati tapasztalatok megszerzésének lehetősége
* önálló munkavégzés lehetősége
* cégünk által fizetett továbbképzések (Google, Facebook stb.)
* kapcsolatépítés lehetősége nagyvállalatokkal és állami intézményekkel
* a gyakornoki időszak után munkalehetőség

Juttatások:
* maximális adómentes gyakornoki fizetés
* céges laptop és mobiltelefon személyes használatra is

A munkavégzés helye Budapest XV. kerület, tömegközlekedéssel jól megközelíthető főútvonalon. Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és referenciák megjelölésével ide küldje: allas@stiefel.hu. A tárgy mezőbe írja be: STI-001 marketing gyakornok

Esetleges kérdéseire is itt tudunk válaszolni.